Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, natomiast w czwartek po Mszy św. do godz. 20.00.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 14.00 w hali sportowej przy Powiatowym Centrum Sportu w Marcinkowicach odbędzie się Koncert Świąteczno – Noworoczny w wykonaniu Parafialnej Orkiestry Dętej Marcinkowice. Zapraszamy na koncert.

Dziękujemy za 5 ofiar indywidualnych przekazanych drogą przelewu internetowego lub tradycyjnie z ubiegłego tygodnia.

W przyszłą niedzielę składkę przeznaczamy na cele remontowe w naszej parafii.

Bardzo serdecznie zachęcamy rodziców i dziadków zatroskanych o właściwe wychowanie swoich dzieci do zakupienia dla nich proponowanych przez wydawnictwo PROMYCZEK miesięczników: „Mały Promyczek” adresowany jest do przedszkolaków, a „Promyczek Dobra” do uczniów szkoły podstawowej. Od stycznia miesięczniki są w nowej szacie graficznej, z nowymi artykułami i większą ilością stron w cenie 10 zł za egzemplarz. Kontakt dziecka z czasopismem rozwija jego wrażliwość i wyobraźnię oraz pomaga w rozwoju życia religijnego.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „GośćNiedzielny”, „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”.

Poprzednia Odpust w Kaplicy Dworskiej 30.12.2023 r.